ACCOUNT MANAGER S AJ+NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste obchodník tělem i duší a chcete pracovat se silnými světovými zákazníky? Domluvíte se anglickým i německým jazykem? Pak hledáme právě vás! Úspěšná česká společnost působící v reklamní oblasti, příjme do obchodního týmu posilu na pozici: ACCOUNT MANAGER S AJ+NJ (40 000 - 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení zahraničních obchodních projektů pro Rakouský a Německý trh
  • péče o svěřené portfolio klíčových zákazníků, akvizice
  • tvorba obchodní strategie
  • budování obchodních vztahů
  • spolupráce napříč společností
  • občasné služební cesty v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost AJ i NJ
  • zkušenosti na obdobné pozici (reklamní produkty výhodou)
  • prezentační dovednosti, příjemné vystupování, tah na branku
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v dynamické společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • možnost cestování do zahraničí
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sport a rekreaci
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno