TOOLINGOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Rozumíte strojům, víte, který vybrat, nebo koupit, aby se dalo vše vyrobit? Máte zkušenosti s údržbou forem pro automotive? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledáme. Zašlete nám svůj životopis na pozici Toolingový inženýr.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění a vyhodnocování cenových nabídek strojního zařízení
  • Objednávky strojů a forem
  • Starost o formy od A–Z
  • Komunikuje s kolegy z projektových týmů

Co požadujeme?

  • Znalost SAP výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • SŠ strojírenského zaměření
  • Technické myšlení

Co nabízíme?

  • Nadměrné finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční bonusy za doporučení nového zaměstnance
  • Cestovní náhrady

    Lokalita: Klášterec nad Ohří