ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rozumíte si s čísly? Jste komunikativní a organizační typ? Máte praktické zkušenosti v pozemním stavitelství a technická dokumentace Vám není úplně cizí? Chcete pracovat ve stabilní společnosti v oblasti stavebního průmyslu? Pak hledáme právě Vás! Společnost se sídlem v Praze, hledá kolegu do svého týmu na pozici: ROZPOČTÁŘ VE STAVEBNICTVÍ (30 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Sestavování a kontrola rozpočtů
  • Evidence a kontrola výkazů výměr
  • příprava podkladů pro cenové nabídky
  • komunikace s potenciálními i současnými klienty
  • sledování plánovaných projektů

Co požadujeme?

  • Povědomí o pozemním stavitelství
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost stavební legislativy – velkou výhodou
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Znalost Microsoft Excel a programu AutoCAD
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy, příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci s možností seberealizace
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha