ROZPOČTÁŘ STAVEB

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte povědomí o pozemním stavitelství a znalost stavební legislativy? Máte zkušenosti s programem AutoCAD v pozemním stavitelství? Baví Vás komunikace s dodavateli, vytváření cenových nabídek, rozpočtů, kalkulací a celkový dohled nad danou zakázkou? Zašlete nám svůj aktuální životopis a začněte pracovat jako: ROZPOČTÁŘ STAVEB (35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příprava a vyhodnocení cenových nabídek
  • Komunikace a jednání s patřičnými úřady
  • Sestavování kalkulací (materiál, výkony atd.)
  • Vyhodnocování poptávek a jejich zpracování
  • Kontrolování a posuzování projektových dokumentací
  • Komunikace s dodavateli a stavbyvedoucími

Co požadujeme?

  • Znalost stavební legislativy
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Základní znalost programu AutoCAD
  • Znalost práce v MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost, iniciativu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci s možností seberealizace
  • Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha