ASISTENTKA - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Máte reprezentativní vystupování, ovládáte anglický jazyk a důslednost patří k vašim přednostem? Pak nám zašlete váš životopis ještě dnes! Úspěšná obchodně-výrobní společnost příjme fajn kolegyni na pozici: ASISTENTKA - ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • administrativní podpora ředitele
  • plánování kalendáře, organizace schůzek
  • vedení agendy, kontrola a správa dokumentů
  • zodpovědnost za firemní korespondenci
  • organizace služebních cest
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou znalost AJ, znalost ruštiny výhodou!
  • praxi v administrativě alespoň formou brigád, zkušenosti v PR výhodou!
  • dobrou znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • reprezentativní vystupování, odolnost vůči stresu
  • preciznost, samostatnost, proaktivní přístup
  • aktuální životopis včetně fotografie

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v dynamickém společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, fajn kolektiv
  • bonusy, prémie
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • multiSport kartu
  • firemní a sportovní akce

  • místo výkonu práce: Praha - západ