SERVISNÍ TECHNIK-JUNIOR

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání a platnou vyhlášku? Jste komunikativní a preferujete práci v týmu? Rád byste si našel zaměstnání v příjemném prostředí s možností profesního růstu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost z oblasti čerpacích stanic s majoritním podílem na trhu hledá do svého týmu kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK-JUNIOR (28. – 33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zapojování kabeláží a rozvodů
  • Možnost výjezdů po stavbách
  • Možnost montáže na centrále
  • Práce se slaboproudem

Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s rozvodnami – výhodou
  • Spolehlivost a ochotu pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Férové finanční ohodnocení
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zázemí menší rodinné firmy
  • Lokalita: Praha