OBCHODNÍ MANAŽER - DŘEVĚNÁ OKNA A SCHODIŠTĚ

mzdové ohodnocení

Sokolov

Pro zahraničního výrobce designových dřevěných oken a schodišť hledáme posilu, která bude tyto produkty prodávat na českém a německém trhu: OBCHODNÍ MANŽER - DŘEVĚNÁ OKNA A SCHODIŠTĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej dřevěných oken a schodišť na českém a německém trhu
  • zmapování trhu a konkurence
  • obchodní jednání, poradenství pro zákazníky
  • cestování v rámci svěřeného regionu (ČR+Německo)
  • administrativa spojená s prodejem

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání (technického směru velkou výhodou)
  • předchozí zkušenosti s prodejem (ideálně oken, případně souvisejícího produktu)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • ruský nebo německý jazyk je zde obrovskou výhodou (zákazníci na německém trhu + komunikace s centrálou a technickou podporou)
  • technické myšlení, příjemné vystupování
  • ochotu cestovat - řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • podporu české sesterské firmy (kancelářské i administrativní zázemí)
  • možnost domluvy ohledně podmínek i benefitů
  • práci se zajímavým a kvalitním produktem
  • mzdu složenou z pevné a provizní složky (rozložení i výše je na dohodě)
  • možnost práce z home office
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: kancelář buď na Sokolovsku nebo v rámci home office, jinak cesty za zákazníky v rámci svěřeného regionu