TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY (30 - 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Jste člověk s technickým vzděláním, který se orientuje ve výkresové dokumentaci? Chcete zajímavou a různorodou práci, která zahrnuje komunikaci se zákazníky, flexibilitu a denní využití anglického jazyka? Pokud ano, tak nám rychle zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovnou kolegyně nebo šikovného kolegu na pozici TECHNIK PRO OBALOVÉ MATERIÁLY (30 - 35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Starost o obalové materiály po technické stránce
  • Komunikace s dodavateli obalových materiálů v případě reklamací
  • Vedení projektů na snížení nákladů na obalové materiály
  • Spolupráce napříč společností - technických úsekem, logistikou, aj.
  • Reporting vedoucímu oddělení v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti v oblasti obalových materiálů velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Pečlivost, týmového ducha a selský rozum

Co nabízíme?

  • Samostatnou a různorodou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Podpora při stravování
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Profesní růst, školení, jazykové vzdělávání
  • Lokalita: Rakovnicko
  • Nástup ihned nebo dohodou