TECHNOLOG - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru? Hledáte příležitost pro rozvoj kariéry v oddělení technologie ve významné trvale se rozvíjející společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní společnost hledá kolegu do svého týmu na pozici: TECHNOLOG – JUNIOR (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování technologických postupů strojních zařízení
  • Analýza produktivity strojních zařízení
  • Analýza případných chyb na strojích
  • Nápravná řešení vzniklý chyb a odstranění vad
  • Podílení se na optimalizaci výrobních nákladů
  • Technická podpora výroby

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost technické dokumentace
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Prostor pro profesní a osobní rozvoj
  • Odborná školení
  • Možnost získání praxe v úspěšné společnosti
  • Bonusy za odvedenou práci, pracovní jubilea a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Benátky nad Jizerou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.