TECHNICKÝ MANAŽER PRO CEE - KAMEROVÉ SYSTÉMY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické a prodejní dovednosti v oblasti IP kamerových systémů a chcete se ve své praxi posunout dále? Láká Vás nastavovat obchodní strategii mezinárodních projektů v rámci střední a východní Evropy? Zašlete nám váš životopis! Nadnárodní společnost se silným postavením na trhu obsazuje pozici: TECHNICKÝ MANAŽER PRO CEE - KAMEROVÉ SYSTÉMY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vypracování strategie a řízení rozvoje prodeje oblasti kamerových sytémů v rámci jednotlivých zemích CEE
  • řízení spolupráce se stávající prodejní sítí společnosti
  • vedení jednání s klíčovými zákazníky
  • technická podpora prodejnímu týmu i zákazníkům
  • reporting a koordinace aktivit s mateřskou společností v zahraničí
  • cestování v rámci svěřeného regionu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
  • alespoň jeden rok praxe v oblasti prodeje IP kamerových systémů nebo technologií videomanagementu
  • pokročilou znalost AJ (němčina výhodou)
  • výborné komunikační, obchodní a technické dovednosti
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • účast na zahraničních projektech s podporou českého managementu
  • práci s velkou možností seberealizace
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • mobilní telefon + notebook
  • velkou možnost sebevzdělávání - kurzy, certifikace

  • místo výkonu práce: Brno (případně možnost práce formou home office v místě bydliště)