VEDOUCÍ PROJEKTŮ – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte středoškolské vzdělání v oblasti automatizace a zkušenosti s oblastí projektového řízení? Orientujete se i v řízení finanční části projektů? Vyznáte se v technické dokumentaci? Dokážete vést tým a vhodně si ho sestavit? Jste organizačně schopná osobnost, s vůdčími schopnostmi, která chce spojit svoji kariéru s moderní českou společností? Zašlete nám Váš životopis! Česká společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad posilu na pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ – ELEKTRO.

Pracovní náplň

  • Komplexní zaštítění a vedení projektu
  • Řízení a sestavení projektového týmu
  • Odpovědnost za finanční řízení projektu
  • Aktivní účast v místě výstavby
  • Rozvoj vztahů se zákazníky a investory

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření – výhodou
  • Praxi v oblasti projektového řízení
  • Standardní uživatelskou znalost MS Office
  • Schopnost týmové spolupráce a samostatnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Dovolenou v období vánočních svátků navíc
  • Částečnou možnost Home Office
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromému užití

  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice