ACCOUNTANT TEAM LEADER Praha

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Orientujete se v účetnictví a máte zkušenosti s vedením lidí? Přejete si udržet či více rozvinout Vaši znalost cizích jazyků? Jste otevřeni novým výzvám a chcete se podílet na budování účetního týmu? Pak je tato pozice určena právě Vám! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ACCOUNTANT TEAM LEADER Praha (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za vedení týmu účetních
  • podílení se na projektech a vypracování účetních závěrek
  • personální agenda – výběr nových členů týmu
  • komunikace se zahraničními zákazníky v německém jazyce
  • koordinace, organizace činností a motivování svěřeného týmu
  • odpovědnost za výsledky, pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického zaměření)
  • český a německý jazyk na výborné úrovni (další jazyk velkou výhodou)
  • zkušenost s vedením lidí
  • praxi v oblasti účetnictví (hlavní kniha, reporting)
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • komunikační schopnosti, proaktivní přístup, týmový hráč

Co nabízíme?

  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • možnost příležitostně pracovat z home office
  • nástup dle dohody
  • pracoviště: Praha 5