ÚČETNÍ s NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s vedením účetnictví a domluvíte se německy? Jste pečlivý člověk s proaktivním přístupem k práci? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Atraktivní společnost se sídlem v centru Plzně hledá novou posilu do svého týmu na pozici: ÚČETNÍ s NJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení účetnictví společnosti
  • Příprava přiznání k DPH a silniční dani
  • Komunikace v německém jazyce s mateřskou společností
  • Vystavování faktur
  • Zpracování účetní závěrky
  • Kooperace napříč společností

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Mírně pokročilou znalost německého jazyka
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Spolehlivost a entusiasmus

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Občasný Home Office
  • Kurzy německého jazyka přímo na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč měsíčně
  • Příspěvek na stravování
  • Prémie za pracovní jubilea

  • Místo výkonu práce: Plzeň