PROJECT MANAGER

Neaktivní nabídka

33000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Beroun

Máte praxi v oblasti řízení projektů a rád/a byste své zkušenosti nadále rozvíjel/a? Vystudoval/a jste SŠ/VŠ technického zaměření a chcete pracovat ve významné společnosti, která nabízí velké množství benefitů? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá pracovníka na pozici: PROJECT MANAGER (33 - 42.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní řízení zakázky a výběrových řízení
  • Služební cesty do místa realizace
  • Příprava harmonogramů a dohled nad jejich dodržováním
  • Technické řešení energetických jednotek
  • Technická podpora obchodníka na jednáních

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání zaměření elektro nebo strojní
  • Ruský jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi min. 2 roky s přípravou a vedením projektů
  • Flexibilitu a ochotu cestovat
  • Organizační schopnosti a proaktivitu

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Finanční bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Berounsko