MISTR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

42000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste vzdělán v oblasti strojírenství a velmi dobře se orientujete v obráběcích technologií? Nevadí Vám práce na ranní a odpolední dvanáctihodinové směny? Nebojíte se zodpovědnosti a máte zkušenosti s vedením podřízených? Chcete úzce spolupracovat s vedoucím výroby a nadále rozšiřovat Vaše schopnosti v oblasti CNC obrábění? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici MISTR V AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za dodržování termínů na obrobně
  • Udržování provozuschopnosti strojního vybavení
  • Vedení týmu frézařů a seřizovačů
  • Organizace provozu obrobny
  • Zodpovídá se přímo vedoucímu výroby

Co požadujeme?

  • SŠ strojírenského zaměření
  • Silné technické znalosti v oblasti CNC obrábění
  • Zkušenosti s automotive – výhodou
  • Praxi v oblasti vedení lidí
  • Silné organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí