SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte zajímavou v oblasti kvality? Zajímá vás asijská kultura a komunikujete anglicky? Chtěli byste pracovat pro významnou mezinárodní společnost sídlící v 15 minut od Prahy? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost se zahraniční účastí přijme do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Komunikace při řešení zákaznických reklamací
  • Rychlé řešení problémů
  • Návrhy preventivních opatření
  • Koordinace vlastního týmu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Možnost karierního růstu na seniorní pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Benefit Plus

  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.