PROCESS ENGINEER - ELECTRO DIVISION

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte technické vzdělání ideálně v oboru elektrotechnickém a zavádění procesů a optimalizace výroby je pro Vás výzvou? Chcete spolupracovat na zajímavých projektech ve společnosti zabývající se výrobou elektrických komponentů pro automobilový průmysl? Ovládáte anglický jazyk a chcete jej při práci aktivně využívat? Tak se chopete této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v České republice jako PROCESS ENGINEER - ELECTRO DIVISION (35 - 45.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Tvorba nových programů na strojních zařízeních
  • Upravování stávajících programů na strojních zařízeních
  • Náběh nových výrob
  • Kontrola procesu vyrobitelnosti produktů
  • Vzorkování a převádění do sériové výroby
  • Specifikování nových výrobních zařízení a jejich implementace
  • Podpora a komunikace s dalšími odděleními (vývoj, výroba, kvalita atd.)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Dobrou orientaci v MS Office
  • Technické myšlení a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravování
  • Profesní růst
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Lokalita: Praha - Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!