BUSINESS DATA ANALYST

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce s daty, zpracování analýz a reportů? Chcete pracovat v mezinárodním prostředí s možností využití anglického jazyka? Pak hledáme právě Vás!! Prestižní nadnárodní společnost hledá nového člena týmu na pozici: BUSINESS DATA ANALYST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování a analýzy rozsáhlých souborů dat
  • správa a vývoj interních databází
  • vyhodnocování dostupných dat
  • tvorba reportů dle požadavků zákazníků
  • prezentace výsledků vedení společnosti
  • definice nových možností pro zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (matematického, ekonomického, IT směru)
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vývojem SQL, SSIS, OLAP (SSAS), SSRS
  • znalost nástrojů Power BI, Tableau - VÝHODOU
  • analytické myšlení, důraz na detail, samostatnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • stravování v rámci společnosti
  • cafeterie
  • profesní rozvoj

  • místo výkonu práce: Brno