QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte technické vzdělání a baví Vás oblast kvality? Rádi byste využili v pracovním styku svoji komunikativní angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní společnosti, která je známá po celém světě? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: QUALITY ENGINEER (35 - 45.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli
  • Činnosti spojené se vzorkováním dílů
  • Spolupráce na auditech
  • Spolupráce s výrobním provozem, vývojem a ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Min SŠ technického směru
  • Znalost oblasti kvality v automotive
  • Znalost angličtiny nutností
  • Chuť do práce
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Odborné vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ