PLÁNOVAČ V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte alespoň středoškolské vzdělání a zkušenosti s plánováním výroby? Rádi komunikujete s lidmi a jste spolehliví? Hledáte stabilní práci v mezinárodní výrobní společnosti? Ano? Tak se nám ozvěte, máme pro Vás báječnou pracovní příležitost! Úspěšná společnost, která rozhodně má co nabídnout, hledá právě Vás do svého týmu na pozici: PLÁNOVAČ V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobních plánů dle aktuálních kapacit
  • Kontrola dodržování plánů výroby
  • Příprava podkladů pro objednávky materiálu
  • Aktivní spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Zpracování požadavků dalších úseků do plánů výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost procesů v logistice a plánování výroby
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky)

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu v mezinárodní výrobní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s ročními bonusy
  • 5 dní dovolené navíc a další osobní volno
  • Příspěvky na pojištění, dopravu a kulturu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Lokalita: okres Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.