MIG/MAG SVÁŘEČ - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Vlastníte platný svářečský průkaz MIG/MAG? Máte aspoň základní zkušenosti se svařováním nerezu? Chcete pracovat ve společnosti s budoucností? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná strojní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: MIG/MAG SVÁŘEČ (25-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svařování tenkých materiálů metou MIG/MAG
  • Vizuální kontrola svárů a měření
  • Práce s technickou dokumentací
  • Svařování v převážně zakázkové výrobě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti se svařováním nerezu
  • Znalost metod MIG/MAG, popř. TIG
  • Zodpovědnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace a karierního růstu
  • Různé vzdělávací kurzy
  • Sick days
  • Dovolená navíc
  • Bonus za docházku

  • Místo výkonu práce: Třebíč