KEY ACCOUNT s AJ + NJ - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Ovládáte anglický a německý jazyk a máte zkušenosti ze segmentu automotive? Pak je nabídka pro výrobní firmu působící v segmentu automotive přesně pro Vás: KEY ACCOUNT s AJ + NJ - AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřeného zákazníka z automotive segmentu
  • práce na zakázkách pro svěřené zákazníky (zajištění komunikace mezi firmou a zákazníkem)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • služební cesty za zákazníkem
  • komunikace napříč firmou
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti z obdobné pozice ideálně z automotive
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní a samostatnou osobnost
  • ochotu cestovat (cca půl měsíce ČR, SR+Německo)

Co nabízíme?

  • férové jednání a adekvátní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • věrnostní odměny
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce v okrese Břeclav