SEŘIZOVAČ CNC VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Láká vás pracovat s moderními stroji na pozici SEŘIZOVAČ CNC VE STROJÍRENSTVÍ? Máte praxi s obsluhou CNC strojů? Nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí moderní dynamické společnosti s více než 100letou tradicí!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava nářadí a přístrojů pro CNC obráběcí stroje
  • Doprava nářadí na NC stroj
  • Nastavení požadovaných rozměrů řezného nářadí dle příslušné dokumentace
  • Demontáž, kontrola a zaskladnění nářadí
  • Práce s výkresy, průvodkami a seřizovacími listy
  • Spolupráce s technology a dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání – obor strojírenství výhodou
  • Praxi s obsluhou CNC strojů
  • Znalost strojního obrábění
  • Technické myšlení, pečlivost

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky nebo možnost závodního stravování
  • Nadstandardní směnové příplatky
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.