PRACOVNÍK V LISOVNĚ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

Jste absolvent střední školy s technickým nebo strojírenským zaměřením? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete svou kariéru směřovat do společnosti, kde budete mít šanci na kariérní postup? Máte šikovné ruce a hledáte uplatnění pro své znalosti? Už nehledejte, ta pravá příležitost je přímo před vámi! Mezinárodní výrobní společnosti v okrese Hradec Králové hledá kolegu na pozici: PRACOVNÍK V LISOVNĚ

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování hlubokotažných lisů
  • čištění a jednoduché opravy strojů
  • balení montážních celků
  • administrativa a práce na počítači

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání – technický obor
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • manuální zručnost a přesnost
  • ochotu pracovat na dvě směny

Co nabízíme?

  • týden volna navíc
  • závodní stravování a pitný režim
  • roční prémie
  • výuku cizích jazyků
  • příspěvky na připojištění
  • uplatnění pro šikovného absolventa

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.