EXECUTIVE ASSISTANT

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti s administrativou? Patříte mezi organizované, empatické osobnosti a komunikujete rádi v angličtině? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Organizace schůzek a porad vice presidenta
  • Vyřizování e-mailů
  • Sledování klíčových ukazatelů
  • Komunikace napříč společností
  • Příprava reportů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v oblasti administrativy min. 1 rok
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s projekty
  • Výborné organizační schopnosti
  • Anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Cafeterii (možnost využití na sportovní akce, kulturu atd.)
  • Příspěvek na stravování

  • Lokalita: Chomutov