KVALITÁŘ/KA - 1 SMĚNNÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Láká Vás oblast kvality a jste komunikativní? Domluvíte se anglicky a rád/a se učíte novým věcem? Jste-li otevřen/a novým pracovním nabídkám, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: KVALITÁŘ/KA - 1 SMĚNNÝ PROVOZ (25 - 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování 8D reportů
  • Vstupní kontrola dodávaných materiálů
  • Komunikace s dodavateli
  • Tvorba potřebných výkazů a reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost 8D reportů - výhodou
  • Praxi z oddělení kvality a z automotive prostředí - výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kartu Multisport
  • Nástup možný ihned

  • Místo výkonu - okolí Berouna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.