KONTROLOR JAKOSTI (24 - 28 000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Bylo by pro vás zajímavé kontrolovat kvalitu výrobků a posuzovat, zda může opustit brány výroby? Jste pečlivá osobnost, která se ráda přiučí novým věcem a nevadí vám práce na směny? Pak neváhejte ani chvíli a zašlete nám svůj strukturovaný životopis! Mezinárodní firma na Liberecku se zaměřením na průmyslovou výrobu hledá do svého kolektivu parťáka na pozici: KONTROLOR JAKOSTI (24 - 28 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Výstupní kontrola dílů
  • Posuzování odchylek
  • Práce s měřícími přístroji
  • Povolení dílů k přepravě

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Základní znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém, nebo třísměnném provozu
  • Týmového hráče se smyslem pro detail
  • Orientaci v technické dokumentaci, která pro Vás bude výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc + věrnostní dovolenou
  • Možnost zvolit si směnnost, která Vám více vyhovuje
  • Příspěvek na volný čas
  • Bonusy za podání zlepšovacích návrhů
  • Výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
  • Dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: 20 minut z Liberce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!