MZDOVÁ ÚČETNÍ - PRAHA 10

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste analytický typ, baví Vás práce s čísly a máte zkušenost se zaměstnáváním cizinců? Zašlete nám Váš životopis! Silná projektová a dodavatelská společnost, příjme do týmu MZDOVOU ÚČETNÍ!!!

Pracovní náplň

  • zpracování mzdové agendy
  • příprava pracovněprávních dokumentů
  • vedení mzdového účetnictví v souladu s platnou legislativou
  • komunikace s příslušnými úřady
  • zpracování daňových přiznání a dalších dokumentů
  • podpora personálního oddělení

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelné zkušenosti se zpracováním mezd
  • zkušenost s agendou zaměstnávání cizinců PODMÍNKOU
  • znalost pracovně právní legislativy
  • pokročilou znalost MS Excel
  • pečlivost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • rozmanitou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • příjemné prostřední, pohodový kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu v odborném vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 10