MECHANIK ELEKTRO VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní příležitost v Brně? Máte praxi ve výrobě a nevadí Vám směnný provoz? Jste manuálně zruční a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6? Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka na pozici: MECHANIK ELEKTRO VE VÝROBĚ (22 - 25.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž elektrických strojů
  • Zapojování elektrických částí
  • Práce s technickými výkresy
  • Součinnost s kolegy na pracovišti
  • Další činnosti dle pokynů nadřízeného

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru - elektro výhodou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 - výhodou
  • Praxi ve výrobě 2 roky
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Do budoucna ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Odměny za plnění docházky
  • Firemní stravování
  • Permanentka na sport
  • Možnost finančního postupu

  • Místo výkonu práce: Brno