FINANČNÍ KONTROLOR – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Chcete se stát součástí dynamického kolektivu? Máte zkušenosti s účetnictvím a controllingem ze studií? Toužíte využívat anglický jazyk a hledáte uplatnění pro své znalosti? Už nehledejte, máme pracovní příležitost přesně pro vás!

Pracovní náplň

  • příprava reportů
  • práce v MS Office - Excel
  • asistence u měsíční uzávěrky
  • tvorba finančních analýz a zadaných projektů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání z oblasti ekonomiky
  • pokročilé zkušenosti v Excelu
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • všeobecnou znalost účetnictví
  • proaktivní přístup a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • uplatnění pro absolventa
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na sport (posilovna, bazén, squash)
  • jazykové kurzy
  • týden volna navíc
  • závodní stravování (výběr ze 4 jídel)

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.