MAZACÍ TECHNIK

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Pro významnou strojírenskou společnost CIMCOOL v Ústeckém kraji hledáme nového kolegu na pozici: MAZACÍ TECHNIK

Pracovní náplň

  • doplňování olejů, maziv a procesních médií
  • správa skladu maziv a řezných kapalin (konsignační sklad)
  • kontrola množství a kvality a doplňování olejů do strojů
  • kontrola stavu a pH řezných kapalin v centrálním rozvodu
  • měření pH kapaliny ve strojích
  • výměna řezných kapalin ve strojích (vypuštění kapaliny, vyčištění nádrží strojů, napuštění nové kapaliny)
  • sběr a příprava použitých obalů k likvidaci
  • evidence a výstupy spotřeb olejů a řezných kapalin dle požadavku a zaškolení zaměstnavatele
  • spolupráce s teamleaderem, členy týmu, oddělením údržby zákazníka
  • práce s PC – reporty
  • znalost průmyslových olejů, maziv a emulzních kapalin výhodou
  • doplňování a správa olejů, maziv a procesních médií

Co požadujeme?

  • vzdělání min. střední všeobecné / odborné (s maturitou je výhodou)
  • znalost prostředí strojírenské firmy
  • znalost průmyslových olejů a maziv, emulzních kapalin výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC (excel, word)
  • komunikativnost, odpovědnost
  • zodpovědnou a svědomitou práci

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce: Trmice, Chabařovice
  • datum nástupu: ihned, případně dohodou
  • 8-hodinové pracovní směny
  • pracovní úvazek: HPP, živnost

    V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na níže uvedené mailové adresy.
    V případě zájmu o doplňující informace nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech.
    renata_veresova@milacron.com
    jan_zitnik@milacron.com tel: +420 603 419 942

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.