MANAGER OF QUALITY AND REGULATORY

Máte dlouholeté zkušenosti s kvalitou z oblasti strojírenského či chemického průmyslu? Orientujete se v ISO normách, směrnicích, regulacích, v Lean managementu a dalších nástrojích kvality? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Zašlete mi svůj životopis, změňte stereotyp Vaší práce a začněte pracovat jako MANAGER OF QUALITY AND REGULATORY.

Pracovní náplň

  • Práce na neustálém zdokonolování procesů jádra QA
  • Aktivní řešní problémů v oblasti kvality
  • Lean vedení
  • Řízení a vedení KPI ve společnosti
  • Sledování spokojenosti u zákazníků
  • Účast na zákaznických a interních auditech
  • Řízení lokalit zodpovědných za EHS a bezpečnost

Co požadujeme?

  • Praxi alespoň 10 let s kvalitou a nějaké zkušenosti s regulacemi
  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo chemického zaměření
  • Znalost ISO norem 9001/14001, směrnic
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Ochotu jednou za čas cestovat (v celkové výši cca 10%)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Velice moderní pracovní prostředí a přístup firmy
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportovních aktivitách
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.