SENIORNÍ L4 SUPPORT

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pojďte pracovat do mezinárodní společnosti sídlící v Brně a buďte součástí budování zařízení pro kanceláře budoucnosti. Máte zkušenosti s třetí úrovní podpory a chcete jít dál? Linux je Váš kamarád a angličtina taky? Pošlete mi své CV a já Vám řeknu o čtvrtém levelu podpory víc. SENIORNÍ L4 SUPPORT

Pracovní náplň

  • Expertní podpora L3 týmů
  • Konfigurace Linux distribuce
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Hledání těch nejlepších nástrojů a technologií společně s týmem vývojářů a architektů
  • Sdílení znalostí a expertízy napříč SW týmy

Co požadujeme?

  • Pokročilou znalosti v Linux administraci
  • Zkušenosti s automatizací a konfigurací
  • Znalost mnoha open source technologií
  • Skriptování v Bash nebo Python
  • Plynulou angličtinu

Co nabízíme?

  • Kolárnu i sprchu!
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem, i terasu
  • Udělej si kurz angličtiny, němčiny nebo japonštiny a polovinu hradí firma
  • Spousta vzdělávacích kurzů a workshopů dle vlastního výběru
  • Home office máme v nabídce také, ale u nás ti bude dobře

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.