SPECIALISTA VÝVOJE – STROJAŘ

Neaktivní nabídka

32000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření a komunikace v anglickém, nebo německém jazyce Vám nedělá problém? Pojmy jako hydraulika a pneumatika Vám nejsou cizí? Orientujete se v oblasti výrobních technologií a CAD konstrukce? Chcete spojit svojí kariéru se zajímavou mezinárodní společností a být důležitým článkem u vývoje nových výrobků? Zašlete nám váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA VÝVOJE – STROJAŘ.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na vývojových projektech
  • Optimalizace stávajících výrobních metod
  • Zajišťování strojního vybavení
  • Úzká spolupráce s výrobou a konstrukcí
  • Komunikace v anglickém nebo německém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Orientaci v oblasti hydrauliky, pneumatiky a CAD konstrukce
  • Ochotu cestovat
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín