OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJNÍ KOMPONENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste obchodník tělem i duší? Máte praxi v prodeji technického sortimentu alespoň 2 roky? Rádi cestujete? Máte alespoň základy technické angličtiny? Pak neváhejte reagovat na pracovní nabídku! Společnost zabývající se zakázkovou výrobou komponentů hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJNÍ KOMPONENTY (max. 50000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o svěřený region (polovina ČR)
  • prohlubování vztahů se stávajícími klienty
  • akvizice
  • příprava prezentací pro klienty
  • služební cesty (1x za 2 týdny v rámci regionu)

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojního zaměření
  • základní znalost technické angličtiny
  • praxi v prodeji technického sortimentu (motory, převodovky, aj.)
  • řidičský průkaz, sk. B
  • spolehlivého člověka s tahem na branku

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání a smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • automobil k soukromým účelům (Škoda Fabia)
  • provizní systém
  • notebook, mobil
  • místo výkonu práce: Brno