REFERENT KVALITY PRAHA

Neaktivní nabídka

25000 - 34000 Kč

Máte středoškolské vzdělání technického směru? Zajímá Vás odvětví kvality v automotive? Chcete být podporou při zlepšování komponentů pro luxusní vozy? Pak je tu příležitost právě pro Vás! Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu do týmu plánování kvality na pozici: REFERENT KVALITY PRAHA (25-34.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora v rámci plánování kvality
  • Pomoc při přípravě podkladů pro vzorkování
  • Práce v externích databázových systémech
  • Vytváření a aktualizace dokumentů kvality
  • Podpora při vzorkování u dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ technického nebo obchodního směru
  • Německý a anglický jazyk - jeden komunikativní, druhý mírně pokročilý
  • Praxe na obdobné pozici či plánování kvality - výhodou
  • Znalost SAP - výhodou
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 1 týden dovolené navíc + možnost 4 dnů náhradního volna
  • Příspěvek na stravu a firemní kantýna
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Finanční příspěvek významným životním událostem
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Práci ve stabilní firmě s působení 25 let v ČR

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: Ihned