INŽENÝR KVALITY AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máte praxi v kvalitě rád/a byste do automotive? Máte znalost anglického i německého jazyka, kterou se nebojíte využít? Máme příležitost PRÁVĚ PRO VÁS!!! Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu do týmu v plánování kvality, na pozici: INŽENÝR KVALITY AUTOMOTIVE (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení procesů a účast na auditech
  • Spolupráce v týmu plánování kvality a s vývojem
  • Komunikace s mezinárodními zákazníky a s dodavateli
  • Zodpovědnost za podklady pro plánování kvality a vzorkování
  • Vypracování validačních plánů
  • Zpracování požadavků zákazníka a jejich implementace do interních specifikací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Německý jazyk pokročilý, anglický jazyk středně pokročilý
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Znalost metodik kvality a zákaznických portálů
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • Touha po seberozvíjení a super výsledcích

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 1 týden dovolené navíc + možnost 4 dnů náhradního volna
  • Příspěvek na stravu a firemní kantýna
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Finanční příspěvek k významným životním událostem
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Práci ve stabilní firmě s působení 25 let v ČR

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: Ihned