VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ ANDROID

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká tě oblast iGaming, loterijní hry a sázky na internetu? Máš zkušenosti s návrhem nativních aplikací pro Android? Chceš zajímavou a tvůrčí práci v kolektivu zapálených nadšenců, které jejich práce baví? Tvoříme novou generaci produktů. Pošli své CV a pojď do toho s námi!

Pracovní náplň

  • Budeš vyvíjet mobilní aplikace k rozsáhlému loterijnímu a sázkovému online systému
  • Můžeš se podílet na návrhu uživatelského rozhraní těchto aplikací
  • Spolupráce na zakázkách pro významné české i zahraniční společnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání v IT nebo technického směru
  • 2 roky praxe s vývojem mobilních aplikací
  • Znalost Java, Android SDK, Android Studio
  • Zkušenost s návrhem uživatelského rozhraní pro mobilní aplikace

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Extra bonusy za splněné úkoly
  • Moderní kanceláře v centru Brna, kde parkování není problém
  • Individuální přístup, na všem se dohodneme win-win
  • Stravenky a zvýhodněné stravování
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi, která je vidět
  • Kolárnu, fotbálek, šipky a relax room na pracovišti
  • Společné akce (laser game, grilování…)
  • Slevy na rekreační pobyty, pojištění, úvěry
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.