STAVBYVEDOUCÍ - JEDNATEL

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte za sebou léta praxe jako stavbyvedoucí v oblasti vodohospodářských, zemědělských či ekologických staveb? Je tu pro Vás jedinečná příležitost! Hledáme člověka s ambicí posunout se na vedoucí funkci! STAVBYVEDOUCÍ - JEDNATEL

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zastání vedoucí funkce firmy a vedení zaměstnanců
  • Převzetí zodpovědnosti za ekonomickou prosperitu a rozvoj
  • Řízení zakázek
  • Zajištění nových zakázek
  • Kontrola stavbyvedoucích a odvedené práce

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání (stavebnictví, vodohospodářství)
  • Praxi z pozice stavbyvedoucího alespoň 5 let
  • Pokročilá znalost práce v MS Office
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Jedinečnou pracovní příležitost
  • Profesní růst
  • Automobil k soukromým účelům
  • Podíl na hospodářském výsledku
  • Možnost ubytování
  • Počítač, telefon

  • Lokalita: Olomoucký kraj