ASISTENT ODDĚLENÍ KVALITY s NJ – I ABSOLVENT!

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

Získal/a jste vzdělání technického směru, ovládáte němčinu a tíhnete k oblasti kvality? Chce se učit přímo od manažera kvality a stát se jeho pravou rukou? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza procesních dat pro sériovou výrobu
  • tvorba statistik
  • plánování, vyhodnocování a řešení vývojových dat mimo cíle závodu
  • procesní analýza a analýza naměřených hodnot
  • správa interních a zákaznických reklamací
  • podpora kolegů na odd. kvality

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • aktivní znalost NJ, min. základy AJ
  • dobrou znalost MS Excel, znalost SAP výhodou
  • analytické a logické myšlení
  • praxe v oblasti kvality výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu, dovolenou, sportovní a wellness aktivity
  • čtvrtletní odměny
  • individuální výuka NJ nebo AJ
  • dotované stravování
  • penzijní připojištění
  • teambuildingové aktivity
  • odměny za zlepšovací návrhy

  • místo výkonu práce: Horšovský Týn