SPECIALISTA NÁKUPU KOOPERACÍ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Dokážete vyjednat výhodné cenové podmínky, bez problémů komunikujte v angličtině a jste technicky založený člověk? Rádi byste se stali součástí společnosti, která dlouhodobě patří mezi nejlepší zaměstnavatele plzeňského regionu? Pak nám zašlete svůj životopis! Hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA NÁKUPU KOOPERACÍ!!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění požadované kvality a množství kooperací
  • zpracování poptávek a zhodnocení nejlepších nabídek
  • efektivní a rychlá komunikace s dodavateli
  • využívání anglického jazyka
  • řešení reklamací
  • spolupráce při zajištění termínů zakázek společnosti
  • dohled nad přípravou materiálu a položek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně strojírenského směru
  • aktivní znalost anglického jazyka – slovem i písmem
  • znalost čtení výkresové dokumentace a povědomí o obrábění
  • aktivního člověka s obchodním nadáním
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí významné strojírenské společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na sport a kulturu
  • firemní akce

  • pracoviště Plzeň město