SPECIALISTA NÁKUPU V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a komunikujete v angličtině? Nebojíte se tvrdšího vyjednávání s dodavateli? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilové společnost hledá do projektového týmu kolegu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU V AUTOMOTIVE (40 – 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání cenových podmínek
  • Nákup technický komponentů dle projektu (zejména předsériová fáze)
  • Analýza cenových nabídek, hledání úspor, dodržování budgetů
  • Úzká spolupráce s členy týmu (oddělení kvality, logistiky a výroby)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického zaměření
  • Prokazatelnou praxi v automotive
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilního zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Prostor pro osobní a kariérní růst
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.