SERVISNÍ TECHNIK Praha (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš vzdělání v oblasti elektro? Máš k tomu i zkušenost s automatickými dveřmi? Za volantem se cítíš jako ryba ve vodě? Pak jsi pro nás ideálním kandidátem! Rodinná společnost zajišťující servisní práce na automatických dveřích hledá posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK Praha (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis automatických dveří na fotobuňku
  • Zpracování základních administrativních úkonů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Montáž a oživení automatizovaných dveří

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání - elektro
  • Zkušenost se servisem/montáží automatických dveří/vratových systémů - min.1rok
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vyhláška 50/78 Sb. výhodou (stačí §5)
  • Ochotu cestovat každý den

Co nabízíme?

  • Služební automobil a mobilní telefon
  • Stravenky
  • Časově flexibilní práci
  • Odpovídající zaškolení

  • Místo výkonu práce: Praha + Střední Čechy