INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte vzdělání technického zaměření a důvěrně znáte prostředí automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a orientujete se v oblasti zákaznické kvality? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad nového spolupracovníka na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky, vyjasnění požadavků
  • Řešení reklamací produktů
  • Zajišťování preventivních a nápravných řešení
  • Zpracování a vyhodnocení neshod výrobků
  • Spolupráce na přípravě nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny, i mírně pokročilá
  • Praxi v oblasti kvality – ideálně v automotive
  • Schopnost číst v technické dokumentaci
  • Znalost 8D reportů a jiných nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • Kariérní růst ve mezinárodní automotive společnosti
  • Možnost odborného vzdělávání a profesního rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Relokační bonusy a další příspěvky

  • Lokalita: okres Litoměřice