PRACOVNÍK INOVACÍ A NOVÝCH TECHNOLOGIÍ - HW/SW

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Vystudoval jsi VŠ v oboru ektro nebo IT? Jsi zaměřený na SW nebo HW a rád bys pracoval ve vývoji v automotive? Ovládáš angličtinu nebo němčinu a jazyk chceeš při práci využívat? Nebojíš se zajímavých projektů? Tak mi zašli svůj životopis a začni pracovat ve vývoji v automotive jako PRACOVNÍK INOVACÍ A NOVÝCH TECHNOLOGIÍ - HW/SW (od 30.000 Kč výše)!

Pracovní náplň

  • Návrh inovačních ideí
  • Průzkum trhu a nových technologických možností a trendů
  • Vývoj prototypu
  • Uvádění demonstrátorů do provozu
  • Komunikace s dodavateli
  • Správa dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro, IT, SW
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (jazyk se bude využívat aktivně)
  • Zájem o vývoj, inovace a nové technologie
  • Znalost měření, testování, elektroniky a systémů
  • Ochotu na sobě pracovat a učit se novým věcem
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Home office
  • Vzdělávací systém
  • Cafeterie apod.

  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!