SMĚNOVÝ KOORDINÁTOR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte zkušenosti s vedením výroby a dohledem nad pracovníky? Nechcete již být otrokem stereotypu a chcete zaměstnání, kde bude každý den nevšední a originální? Pojďte s námi vykročit k lepším zítřkům!

Pracovní náplň

  • zajištění správného plnění výrobních plánů
  • vedení podřízených mistrů a podpora kolegům
  • plánování pracovního obsazení na směně
  • dohled nad dodržováním BOZP

Co požadujeme?

  • praxi na pozici supervizor
  • SŠ s maturitní zkouškou
  • ochotu pracovat za nepřetržitého provozu
  • schopnost komunikovat v AJ – výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu lidí
  • organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • extra dovolenou navíc
  • odměny za pravidelnou docházku
  • náborový příspěvek
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: okres Liberec