OBCHODNÍ SPECIALISTA – AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a zajímáte se o nejmodernější technologie? Oblast robotiky a obecně automatizace Vám není cizí? Jste obchodně zaměřená osobnost, s tahem na branku a vynikajícími organizačními schopnostmi? Komunikujete v anglickém jazyce a chcete se podílet na zajímavých projektech jak z pohledu obchodu, tak technického poradenství? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní elektrotechnická společnost, hledá pro oblast západní části Čech, kandidáty na pozici OBCHODNÍ SPECIALISTA – AUTOMATIZACE.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Spolupráce na projektech v oblasti robotiky
  • Technické poradenství zákazníků
  • Pracovní cesty, zejména v oblasti západní poloviny Čech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně zaměřené na automatizaci
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Obchodní zkušenosti
  • Velmi dobré technické znalosti
  • Flexibilitu a chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Možnost Home Office – po zapracování
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Odměny dle výsledků
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v regionu: Plzeňský, Jihočeský a Středočeský kraj