SPECIALISTA VÝROBNÍCH LINEK

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste člověk z výroby? Vyznáte se ve strojích a zároveň i v tom, jak uspořádat výrobní linky/stroje, tak aby byla výroba efektivnější? Vyznáte se, a chcete své znalosti uplatnit, tam kde je ocení? Pojďte dělat do mezinárodní automotive společnosti.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na realizaci nových projektů - výrobků
  • Podpora výroby a údržby
  • Podílení se na optimalizaci výrobních zařízení a výrobních toků
  • Hodnocení výrobních toků, vyčíslení prostojů
  • Kooperace s externími servisními společnostmi, vedení technické dokumentace strojů
  • Zpracování podkladů pro nákup náhradních dílů

Co požadujeme?

  • technické vzdělání + praxe ve výrobě
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost štíhlé výroby, výkresové dokumentace
  • komunikativní osobnost se smyslem pro detail
  • „výrobák“ duší i tělem

Co nabízíme?

  • Zajímavé roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené + flexibilní zkrácená (37,5 hod/týdně) pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Spousta dalších benefitů
  • Práce Stará Boleslav