ENGINEER SPECIALIST

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a praxi z technické pozice? Hovoříte anglickým jazykem? Jste komunikativní a rád řešíte problémy? Neváhejte nám zaslat Váš životopis! Strojírenská společnost s celosvětovou působností hledá pracovníka na pozici: ENGINEER SPECIALIST (od 50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce s oddělením nástrojárny
  • zodpovědnost za odstraňování problémů ve výrobě
  • zajištění vyrobitelnosti - technické specifikace výroby a souvisejícího zařízení
  • zavádění nových projektů a převod do výroby
  • práce s projekty zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní/technické vzdělání
  • zkušenost ze strojírenství, ideálně kovovýroba
  • praxi na obdobné technické pozici
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • komunikativnost, schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

  • vysokou možnost seberealizace
  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • příspěvěk na dojíždění
  • odborná profesní školení a rozvoj
  • zajímavé finanční bonusy a benefity

  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.