OBCHODNÍ ŘEDITEL– MEDICAL DEVICES

Neaktivní nabídka

65000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi s vedením obchodního týmu? Získali jste praxi s rozvojem obchodního oddělení a analýzou nových trhů? Pohybujete se v oblasti Medical devices a hledáte práci u stabilního lídra na trhu? Pak navahujte zaslat Vás životopis! OBCHODNÍ ŘEDITEL– MEDICAL DEVICES (od 80 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení obchodního týmu
  • Stanovení obchodní strategie a postupů
  • Návrh a nastavování prodejních kanálů
  • Vyhodnocování prodejních aktivit
  • Udržování dlouhodobých vztahů s významnými klienty
  • Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách
  • Spolupráce na marketingové strategii s vedením a majitelem společnosti
  • Cestování za zákazníky po celém světě

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici Obchodního ředitele
  • Znalost prostředí medical devices (diagnostika výhodou)
  • Zkušenosti s obchodem s distributory
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost dalšího cizího jazyku velkou výhodu
  • Komunikativnost a pečlivost
  • Prozákaznický přístup a týmovost

Co nabízíme?

  • Práci u lídra na trhu
  • Nové a moderní kanceláře
  • Osobní automobil i k soukromému užití
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • Mobil a notebook
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.